نویسنده : نورنگار ; ساعت ۱٠:٥٥ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٠ اردیبهشت ۱۳٩٠

Nikon_D7000_Full_Review_Sample

شرکت نیکون میان‌افزار جدیدی را برای دوربین D7000 منتشر کرد. این میان‌افزار هم اکنون از سایت اروپایی نیکون قابل دانلود است. تصحیحاتی که بواسطه این میان‌افزار روی دوربین D7000 انجام می‌شود به این شرح است:

· هم اکنون در صورت انتخاب گزینه ON در Long Exp. NR ، قابلیت کاهش نویز روی عکس‌های گرفته شده در سرعت‌های کمتر از 1 ثانیه نیز اعمال می‌شود. این قابلیت که پیش از این تنها روی عکس‌های گرفته شده در سرعت‌های کمتر از 8 ثانیه اعمال می‌شد می‌تواند نقاط نورانی روی این عکس‌ها را به خوبی حذف کند. D7000 یکی از بهترین دوربین‌ها در زمینه عکاسی در تاریکی و کاهش نویز است.

· مشکلی که باعث می‌شد فیلم‌های گرفته شده توسط این دوربین در برخی از نرم‌افزارهای ویرایش ویدئو باز نشوند برطرف شده است. نیکون D7000 می‌تواند با کیفیت Full HD 1080p فیلمبرداری کند.

· برخی از کاربران گزارش کردند که با اتصال کابل A/V دوربین D7000 به تلوزیون، و نمایش فیلم‌های دوربین، در پخش نخست همه چیز به صورت طبیعی و صدا‌ها کاملا شفاف است. اما وقتی همان فیلم‌ها برای بار دوم و سوم پخش می‌شوند، صدای فیلم به شدت ضعیف پخش می‌شود. این مشکل نیز در میان‌افزار جدید برطرف شده است.

علاوه بر این این تصحیحات چند تغییر کوچک نیز در تراز سفیدی دوربین در هنگام ویرایش فایل های RAW با نرم افزار Capture NX2 یا View NX2 ، مشکل نمایش مکان در GP-1 GPS و برخی مشکلات مربوط به زبان‌های دوربین برطرف شده است.

این میان‌افزار جدید را می‌توانید از این لینک دانلود کنید. مشتریان محترم نورنگار می توانند جهت ارتقاء میان افزار دوربین خود بصورت رایگان با نورنگار تماس بگیرند.