نویسنده : نورنگار ; ساعت ۱٢:٢٤ ‎ب.ظ روز شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸٩


بدینوسیله به اطلاع کلیه عکاسانی که در نخستین مرحله عضوگیری انجمن عکاسان ایران پذیرفته شده اند می رساند که هیات مدیره انجمن طی نشست های متعدد جهت تدوین آئین نامه های داخلی و مقررات اجرایی و شروع فعالیت انجمن درنخستین مرحله توانست با توجه به تسهیلاتی که برای آغاز فعالیت انجمن فراهم نمود برای حق عضویت سال اول کلیه ی اعضاء معادل چهل هزارتومان تخفیف در نظر بگیرد.

از این رو به اطلاع کلیه اعضاء می رساند که برای رسمیت یافتن عضویت خود و دریافت کارت عضویت موقت می بایست حد اکثر تا پایان خردادماه 1389 به جای یکصدو بیست هزارتومان حق عضویت مصوب در مجمع عمومی، مبلغ هشتاد هزار تومان بابت حق عضویت سال اول خودبه حساب بانکی موقت انجمن در بانک تجارت شعبه محمودیه کد شعبه 391 حساب جاری شماره 39132338 بنام.ساعد نیک ذات، مریم زندی و افشین شاهرودی قابل پرداخت در تمام شعب بانک تجارت در سراسر کشور واریز نموده و کپی فیش بانکی مربوطه را به دبیرخانه انجمن واقع درخانه هنرمندان ایران ارسال نمایند. صدور کارت و اختصاص شماره عضویت بر اساس تاریخ پرداخت اولویت بندی خواهد شد. لازم به ذکر است که حساب مزبور حساب موقت انجمن است که پس از صدور پروانه تاسیس از سوی وزارت کشور که انشاءاله بزودی انجام خواهد پذیرفت به نام انجمن تبدیل خواهد شد.
ضمنا از کسان دیگری که مایلند به عضویت انجمن درآیند دعوت می شود که با مراجعه به سایت انجمن به نشانی www.akasaneiran.com وتکمیل پرسشنامه و ارسال مدارک نسبت به تقاضای عضویت اقدام نمایند. لازم به ذکر است که کسانی که در هر مرحله از عضوگیری پذیرفته نمی شوند نیز می توانند پس از شش ماه با رعایت کلیه ضوابط، مجددا تقاضای عضویت نمایند. تقاضاهای رسیده در هر زمانی در پایان هر فصل مورد رسیدگی قرار گرفته و اعضای جدید پذیرفته خواهند شد.
ضمنا هیات مدیره انجمن وظیفه خود می داند که از همراهی ها وهمکاری های شرکت نورنگار که در نخستین گام با اختصاص دفتری برای فعالیت های انجمن با آن مساعدت نموده است تشکر نماید

منبع: انجمن عکاسان ایران
واژه کلیدی :دوربین کانن،نیکون،سونی و واژه کلیدی :تصویربرداری