چاپ ژست‌ کامل بدنی در آتلیه عکس‌ سه بعدی اوموته

 

 

احتمالاً تا به حال نام پرینتر سه بعدی را شنیده‌اید. تکنیک جدید و جالبی در صنعت چاپ که کاربردهای زیادی نیز دارد. حالا آتلیه عکس سه‌ بعدی Omote این تکنیک را با استفاده از رنگ و ظرافت‌های بیشتر وارد مرحله تازه‌ای کرده است

احتمالاً شما هم با این مسأله موافق هستید که عکس‌های دوبعدی و تخت، متعلق به سالیان پیش هستند. نظر شما درباره اولین آتلیه چاپ عکس‌های سه‌بعدی جهان در ژاپن چیست؟ آتلیه عکس اوموته (Omote)، تصاویری سه‌ بعدی از ژست‌های علاقمندان در ابعاد کوچک خلق می‌کند.

 

برخلاف آتلیه‌ عکس‌های قدیمی، در این آتلیه، تنها یک عکس می‌گیرند. البته ممکن است تصویر نهایی آنچنان هم مطلوب نباشد. برای گرفتن عکس، شما باید به مدت ۱۵ دقیقه در آتلیه بایستید تا اسکن بدن شما کامل شده و یک عکس سه بعدی از شما تهیه شود.

 

قیمت این تصاویر سه‌ بعدی برای ساخت مجسمه‌های 11 سانتی متری ۲۶۵ دلار و ساخت مجسمه‌های 22سانتی متری ۵۳۰ دلار خواهد بود.

علاقمندان اینگونه تصاویر باید برای تماس با آتلیه و گرفتن وقت قبلی سریع‌تر اقدام کنند چرا که این آتلیه به صورت موقت در توکیو راه‌اندازی شده و تا میانه‌های ژانویه (اواخر دی) در دسترس خواهد بود.

 

نکته‌ جالب این است که علاقمندان چه کاری با این شخصیت‌های کوچک خود می‌کنند. عده ای آن را طلاکاری کرده و به عنوان یک مجسمه سحرآمیز پیش خود نگه میدارند. فقط باید مراقب باشند مجسمه افسونشان به دست نا‌اهل نیافتد!

/ 0 نظر / 107 بازدید