ارائه محصولات آرشیو طلایی دلکین در ایران  

ارائه محصولات آرشیو طلایی دلکین در ایران

 

شرکت نورنگار برای اولین بار در ایران اقدام به ارائه محصولات حرفه ای آرشیو طلایی دلکین نموده است .               

مواد اولیه ابداعی بکار رفته در سی دی ، دی وی دی و دیسک های بلو-ری دلکین آن ها را در زمره بهترین رسانه ذخیره سازی با ضریب اطمینان بسیار بالا قرار داده است . دیسک های CD-R ، DVD و BD-R بر اثر عوامل محیطی نظیر نور ماوراء بنفش ، حرارت و رطوبت اطلاعات خود را به مرور زمان از دست می دهند . 

با استفاده از آزمایشگاه شتابدهنده موسسه ملی استاندارد و تکنولوژی امریکا(N.I.S.T ) ، طول عمر این رسانه ها بترتیب برای CD-R ، به میزان 300 سال ، برای DVD-R به میزان 100 سال و برای دیسک های BD-R به میزان 200 سال برآورد شده است .

در اکثر سی دی های معمول بازار از ماده شیمیایی Cyanine  و  Azo در لایه حکاکی استفاده می شود در حالی که در سری طلایی دلکین از ماده ثبت شده Phthalocyanine با طول عمر بسیار بیشتر و مقاوم در برابر نور ماوراء بنفش ، حرارت و رطوبت استفاده شده است . همچنین در لایه انعکاسی این دیسک ها بجای نقره بکار رفته در انواع معمول ، از طلای 24 عیار بعنوان یکی از با ثبات ترین عناصر شیمیایی استفاده شده است . استفاده از لایه طلا باعث جلوگیری از  یکی از عموامل موثر در تخریب اطلاعات دیسک ها ، یعنی اکسیداسیون می گردد .

ترکیب لایه حکاکی Phthalocyanine و لایه طلای 24 عیار ، باعث شده است که دیسک های آرشیو طلایی دلکین  Archival Gold ، بعنوان بهترین و قابل اعتمادترین رسانه ذخیره سازی و آرشیو حرفه ای عکس ، فیلم و اسناد مورد اقبال عکاسان ، فیلمبردارن، شرکت های داده پردازی ، خبرگزاری ها و . . . قرار گیرد .

همچنین این دیسک ها مجهز به تکنولوژی جدید و منحصر به فرد " زره ضد خش " Scratch Armor بوده که مقاومت آن در مقابل خراش ، گرد و غبار ، اثر انگشت و غیره به میزان 10 برابر بیشتر از دیسک های بدون محافظ می باشد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید

/ 2 نظر / 25 بازدید
دوست

سلام لینک شما در لینک باکس ثبت شد.

لینک باکس تمام اتوماتیک

لینک باکس هوشمند و تمام اتوماتیک M20 این لینک باکس بصورت تمام اتوماتیک کار میکند و نیازی به تایید مدیر برای قرار دادن لینک شما ندارد ؛ شما به راحتی میتوانید با ورود به صفحه ارسال لینک http://m20.ir/main.php ، لینک خود را ارسال کنید. مراحل کار به زبانی ساده : 1 - شما کد مورد نظر خود را بسته به سایز دلخواه و رنگ مورد علاقه تان در سایت خود قرار میدهید. 2 - با مراجعه به صفحه ارسال / به روز رسانی / حذف و ویرایش ، لینک خود را ارسال میکنید. 3 – در کمتر از 1 ثانیه رباتهای لینک باکس به سایت شما مراجعه کرده ، لینک باکس را میبینند و لینک شما را ثبت میکنند. مهمترین ویژگیهای لینک باکس را میتوان به صورت زیر برشمرد : - توانایی ارسال و ثبت لینک بصورت اتوماتیک - قبلیت ویرایش لینک و توضیحات و آدرس و ... - توانایی به روز رسانی لینکتان (تنها با یک کلیک دوباره لینکتان به بالاترین قسمت می آید) - دارای یک دامین اختصاصی به آدرس M20.ir - قالبهای متنوع برای سایت ها و وبلاگ های گوناگون - بزرگترین و اتوماتیک ترین لینک باکس طراحی شده - و ... فرصت را از دست ندهید و همین حالا برای قرار دادن این لینک باکس اقدام ک